Dom Drzwi

Drzwi na każdą porę roku

Informacja prasowa Warszawa, 9 grudnia 2015 Centor — drzwi na każdą porę roku W naszym klimacie korzystamy z ogrodu krótko, bo nawet jeśli mamy jeszcze

Informacja prasowa
Warszawa, 9 grudnia 2015

Centor — drzwi na każdą porę roku

W naszym klimacie korzystamy z ogrodu krótko, bo nawet jeśli mamy jeszcze wokół złotą jesienną aurę, chłodne powietrze szybko wypędza nas z ogrodu i tarasu. W takich momentach nieocenione są miejsca przeszklone, pozwalające w cieple cieszyć się bliskością ulubionego ogrodu. Wybierając Drzwi Zintegrowane Centor, sprawisz, że bez problemu wniknie on do wnętrza domu.

Ogród oglądany przez typowe okna umieszczone w ścianie jest zawsze widoczny z nieco mniejszej, spłaszczonej perspektywy. Jesienią i zimą, kiedy za oknem pada deszcz czy śnieg, dobry punkt widokowy jest szczególnie cenny, bo z racji na zimniejszą aurę nie przesiadujemy poza domem tak często.

Marka Centor stawia na duże przeszklenia, wzbogacające wizualnie bryłę budynku i pozwalające w pełni eksponować piękne widoki na zewnątrz. Taras wyposażony w nagrodzone w tym roku prestiżowym Red Dotem Zintegrowane Drzwi Centor, dodaje widokom głębi, a rosnące w otoczeniu rośliny można podziwiać z kilku stron.

Z drzwiami Centor, które charakteryzują się wysokimi parametrami jakości, można cieszyć się komfortem użytkowania o każdej porze roku. Dzięki zastosowaniu aluminiowej konstrukcji o podwyższonej izolacyjności termicznej Drzwi Zintegrowane zapewniają ciepło w okresie jesienno-zimowym i są tym samym wyjątkowo efektywne energetycznie. Ponadto, dzięki kompaktowej konstrukcji pozwalają nie tylko zmniejszyć zużycie energii, ale także ograniczyć kondensację pary wodnej na wewnętrznej powierzchni szyby.

Solidna drewniana okładzina od wewnętrznej strony drzwi stanowi dodatkową warstwę izolującą. Natomiast zintegrowana, chowająca się w futrynie drzwi roleta zatrzymuje chłodniejsze powietrze wewnątrz domu, tak jak dodatkowa warstwa przeszklenia. To innowacyjne rozwiązanie pozwala w ciągu kilku sekund całkowicie odsłonić widok na ogród i w pełni cieszyć się urokiem jesieni i zimy. Wykorzystane w drzwiach i ościeżnicach lita dębina i aluminium, połączone z precyzją wykonania i atrakcyjnym wzornictwem sprawiają, że Drzwi Zintegrowane Centor to produkt o wielokrotnie nagradzanej, niedoścignionej jakości.

Decydując się na drzwi Centor mamy możliwość zamówienia konstrukcji o imponujących wymiarach do 9214 mm szerokości x 2884 mm wysokości. Producent proponuje naturalne drewno lub eleganckie aluminium od wewnątrz i wytrzymałe aluminium od zewnątrz, aby cieszyć się wyjątkowymi właściwościami okna przez długie lata. Dystrybutorzy firmy Centor w Polsce pomogą w ustaleniu optymalnej szerokości skrzydła, odpowiedniej pod kątem lokalizacji budynku i możliwości budowlanych.

Centor2-002-2015-12-10 _ 00_56_36-80

CENTROR_FOTO maly-003-2015-12-10 _ 00_56_36-80

Centor1-001-2015-12-10 _ 00_56_36-80

www.centor.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy