Ogrzewanie Wgiel

Ekogroszek klasy premium czyli węgiel wyróżniający się najwyższą wartością opałową

Nowość! Ekogroszek Pro ? produkt premium dla wymagających! Lider w produkcji węgla pakowanego Tani Opał rozszerzył ofertę handlową o nowy produkt. Do dużej grupy materiałów

Nowość! Ekogroszek Pro ? produkt premium dla wymagających!

Lider w produkcji węgla pakowanego Tani Opał rozszerzył ofertę handlową o nowy produkt. Do dużej grupy materiałów opałowych dołączył ekogroszek Pro ? węgiel wyróżniający się najwyższą wartością opałową, wysoką wydajnością i ekskluzywnym opakowaniem. Produkt klasy premium zaspokoi oczekiwania energetyczne najbardziej wymagających.

Tani Opał do naszej oferty wprowadza nowy produkt, który zmieni postrzeganie ekogroszku klasy premium. Ekogroszek Pro posiada wszystkie cechy węgla idealnego. Wysoka energetyczność, ekskluzywne opakowanie oraz wyjątkowa dostępność (sklep internetowy i markety), to elementy, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Ekogroszek Pro ? luksus dla wymagających ? to węgiel wyróżniający się najwyższą wartością opałową, sięgającą poziomu 28-30 MJ/kg, przeznaczony do stosowania w kotłach z automatycznym podajnikiem. Najwyższa dostępna energetyczność gwarantuje najwyższe ciepło spalania (30-32 MJ/kg). Węgiel o granulacji 5-25 mm posiada wilgotność rzędu 2-5%. Charakteryzuje się niskimi parametrami produktów powstałych po spaleniu: 6-9% popiołu i znikomej wartości emisji siarki 0,4-1%. Ekskluzywny produkt marki Tani Opał rekomendowany jest osobom oczekującym wysokich i równomiernych efektów spalania oraz długofalowych rezultatów grzewczych. Znakomite walory techniczne ekogroszku Pro podkreśla nowoczesna estetyka nowej linii opakowań i ich dopracowana funkcjonalność. Produktowi patronuje grafika zwierzaka ? wilka, który troszczy się o odpowiednią temperaturę w ogrzewanych pomieszczeniach, bowiem sam w warunkach naturalnych doskonale radzi sobie z chłodem. Worki-torby o wadze 25 kg wyposażono w wygodną rączkę ułatwiającą przenoszenie i zasypywanie podajnika. Produkt dostępny jest obecnie w biznesie internetowym www.taniopal.pl i w wybranych marketach wielkopowierzchniowych o profilu budowlanym.

Czarne złoto dla profesjonalistów ? ekogroszek Pro
Najnowszy produkt firmy Tani Opał ekogroszek Pro pozwoli szybko osiągnąć zadaną temperaturę przy jednoczesnym niewielkim zaangażowaniu w obsługę c.o. Tej wysokiej jakości opał gwarantuje maksymalne wykorzystanie możliwości kotła grzewczego. Ekogroszek Pro przygotowany został z wiedzą o profesjonalistach, którzy dzięki znajomości swoich urządzeń grzewczych i odpowiednim ustawieniom kotła osiągną ciepło w ogrzewanych wnętrzach przy jednoczesnym optymalnym i niezbyt wysokim zużyciu produktu. Produkt w najwyższej jakości energetycznej wyznacza nowy trend, polegający na uzyskaniu w bliskim czasie, podczas spalania wysokich parametrów cieplnych. Dostarczone wysokie temperatury w pomieszczeniach równoważone są proporcjonalnym i równomiernym zużyciem węgla. Ekogroszek Pro doskonale sprawdza się podczas spalania metodą górą i dolną. Dodatkowymi plusami spalania ekogroszku Pro jest znikoma emisja pyłów i zanieczyszczeń do atmosfery oraz eliminacja procesu składania się sadzy. Dzięki prawidłowo ustawionym parametrom kotła i wysokiej energetyczności ekogroszku mamy pewność, że do komina dostarczane są czystsze spaliny, a ciepło na długo utrzymuje się w domu.

A to już wiesz?  Apetyt energetyczny w nowym sezonie

Cena produktu:
Ekogroszek Pro ? 999,00 zł brutto/ tona + transport GRATIS!

Więcej poradzie na stronie: www.taniopal.pl

INFORMACJE O FIRMIE

Tani Opał Sp. z o.o. ? to lider rynku europejskiego w pracy i pakowaniu węgla i innych paliw stałych. Przedsiębiorstwo sukces w sprzedaży klientom indywidualnym zawdzięcza stosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz stałym badaniom, gwarantującym wysoką jakość produktów. Tani Opał zapewnia całoroczną dostępność sztandarowych artykułów takich jak: ekogroszek, ekogroszek wysokoenergetyczny, kulki miałowe, węgiel orzech i węgiel brunatny. Spółka dysponuje skutecznym system zamówień i realizacji dostaw węgla na terenie całego kraju. Aktualnie z usług firmy korzysta kilkaset składów opałowych zlokalizowanych w Polsce i całej Europie. Firma prowadzi również sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sklepu internetowego. Tani Opał jako ważny w Polsce wprowadził sprzedaż swoich artykułów w największych marketach budowlanych i spożywczych.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy