Wiadomości Branżowe

Elegancja z automatu. FAAC prezentuje: napęd S450H

Prostota, niezawodność, uniwersalność. Hybrydowy napęd do bram skrzydłowych FAAC S450H to rozwiązanie eleganckie ? zarówno w swym designie, jak i kulturze pracy.

Uniwersalność

Hybrydowy charakter pracy oznacza, że napęd S450H sprawdzi się w przypadku bram o długości skrzydła 2 i 3 m, zarówno w zastosowaniu przydomowym, jak i półprzemysłowym. Siłownik hydrauliczny napędzany silnikiem o napięciu stałym 24V zapewnia wysoką kulturę pracy, wydajność oraz funkcjonalność. Centrala sterująca korzystająca z rzeczonego napięcia pozwala bowiem nie tylko na zwiększoną intensywność pracy, jaką możemy nałożyć na napęd, ale też wzbogacenie o dodatkowe funkcje, takie jak sterowanie furtką czy regulacja oświetlenia na podjeździe.

Niezawodność

Siłownik hydrauliczny charakteryzuje duża prędkość wysuwu tłoka, co pozwala na szybsze otwarcie bramy, niż w przypadku zastosowania siłowników tradycyjnych. Precyzja wykonania i najwyższej jakości podzespoły gwarantują cichą pracę i niezawodność praktycznie w każdych warunkach atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu napięcia stałego 24V, w razie awarii zasilania do napędu podłączyć można zestaw zasilania awaryjnego.

Bezpieczeństwo

Połączenie napędu hydraulicznego i napięcia 24V oznacza maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. W przypadku wykrycia przeszkody, dwa bardzo czułe zawory zwrotne oraz opatentowany, zintegrowany encoder pozwalają na natychmiastowe zatrzymanie i odwrócenie kierunku ruchu bramy. Bezpieczne napięcie prądu nie stanowi żadnego zagrożenia dla zdrowia, co szczególnie docenić mogą rodzice małych dzieci.

Charakterystyka techniczna

Zasilanie silnika: 24 - 36 V DC
Pobór mocy: 70W-288 W
Prędkość wysuwu: 2,5 cm/s
Maksymalna długość skrzydła: 2-3 m
Zakres temperatur pracy: -20°C ÷ +55°C
Wymiary (dł. x sz. x wys): 1113x85x119 mm
Ciężar: 6,5 kg

Cena kompletnego zestawu dla bramy dwuskrzydłowej: od 4518,00 zł netto
2 siłowniki S450H
Centrala sterująca E024S
Moduł radiowy XF433 lub moduł radiowy XF868
Pilot RC/RCBE lub SLH
Fotokomórka XP 15B

Źródło FAAC. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #FAAC   #Magnetic Autocontrol   #oraz   #Szlabany Magnetic