Wiadomości Branżowe

FAAC C720 ? szybki i bezpieczny napęd do bram przesuwnych

FAAC C720 ? szybki i bezpieczny napęd do bram przesuwnych
Nowoczesna technologia, oryginalny designFAAC C720 to napęd elektromechaniczny do bram przesuwnych o ciężarze skrzydła do 400kg, przeznaczony do użytku przydomowego. Model ten łączy zastosowanie najnowszych rozwiązań oraz nowoczesnego wzornictwa. Po raz pierwszy została zastosowana przekładnia cykloidalna (patent firmy FAAC) zwiększająca wydajność mechaniczną do ponad 80%. Wirniki w przekładni zostały przesunięte w fazie o 180°, dzięki czemu zredukowano drgania i hałas. Kolejnym atutem napędu jest jego szybkobieżność: prędkość przesuwu wynosi 18 m na minutę.Bezpieczeństwo i wygoda użytkowaniaZintegrowana centrala sterująca E720 posiada wbudowany elektroniczny systemem antyzgnieceniowy. Bezpośrednio kontroluje on siłę ciągu napędu oraz enkoder, który odwraca ruch skrzydła w przypadku wykrycia przeszkody. Wyposażony w wyświetlacz LCD napęd jest łatwy w konfiguracji i oferuje wybór spośród 10 logik pracy.Cena: 1254zł nettoStrona producenta: http://www.faac.pl

Nowoczesna technologia, oryginalny design

FAAC C720 to napęd elektromechaniczny do bram przesuwnych o ciężarze skrzydła do 400kg, przeznaczony do użytku przydomowego. Model ten łączy zastosowanie najnowszych rozwiązań oraz nowoczesnego wzornictwa. Po raz pierwszy została zastosowana przekładnia cykloidalna (patent firmy FAAC) zwiększająca wydajność mechaniczną do ponad 80%. Wirniki w przekładni zostały przesunięte w fazie o 180°, dzięki czemu zredukowano drgania i hałas. Kolejnym atutem napędu jest jego szybkobieżność: prędkość przesuwu wynosi 18 m na minutę.

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

Zintegrowana centrala sterująca E720 posiada wbudowany elektroniczny systemem antyzgnieceniowy. Bezpośrednio kontroluje on siłę ciągu napędu oraz enkoder, który odwraca ruch skrzydła w przypadku wykrycia przeszkody. Wyposażony w wyświetlacz LCD napęd jest łatwy w konfiguracji i oferuje wybór spośród 10 logik pracy.

Cena: 1254zł netto

Strona producenta: http://www.faac.pl

  

Źródło FAAC. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Nadjeżdża Harley? on Tour - 23 motocykle. 33 imprezy. 16 krajów

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy