Wiadomości Branżowe

FAAC razem z Toolbox Creative Communications

Od początku grudnia kompleksową obsługą PR marki FAAC zajmuje się agencja Toolbox Creative Communications. FAAC to marka specjalizująca się w najwyższej klasy urządzeniach z zakresu automatyki, kontroli dostępu oraz w kompletnych systemach parkingowych. Do jej flagowych produktów należą m.in. niezawodne napędy do bram, drzwi automatyczne, słupki parkingowe czy szlabany. Wprowadzane od blisko

Od początku grudnia kompleksową obsługą PR marki FAAC zajmuje się agencja Toolbox Creative Communications.

FAAC to marka specjalizująca się w najwyższej klasy urządzeniach z zakresu automatyki, kontroli dostępu oraz w kompletnych systemach parkingowych. Do jej flagowych produktów należą m.in. niezawodne napędy do bram, drzwi automatyczne, słupki parkingowe czy szlabany. Wprowadzane od blisko 50 lat innowacje i bogata oferta pozwoliły zdobyć zaufanie zarówno klientów szukających rozwiązań dla biznesu, jak i tych zorientowanych na potrzeby związane z domową wygodą i bezpieczeństwem.

Oprócz relacji z mediami, Toolbox zajmuje się także komunikacją wewnętrzną firmy oraz szeroko pojętym doradztwem wizerunkowym firmy.

Kontrakt został zawarty na drodze negocjacji. Strony nie ujawniają czasu trwania umowy.

Źródło FAAC. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Myjnie parowe własny biznes w parze z parą

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy