Produkty Szafy

Maximum możliwości w mini przestrzeni

Przechowuję wygodnie! Silikonowe pojemniki na żywność od Jana Niezbędnego Maximum możliwości w mini przestrzeni ? tak prezentują się innowacyjne pojemniki silnikowe na żywność od Jana

Przechowuję wygodnie!
Silikonowe pojemniki na żywność od Jana Niezbędnego

Maximum możliwości w mini przestrzeni ? tak prezentują się innowacyjne pojemniki silnikowe na żywność od Jana Niezbędnego. Dzięki nim przechowywanie produktów spożywczych stanie się wyjątkowo wygodne.

Chyba każdy z nas ma w swojej kuchni choć jedną półkę, którą w całości zajmują plastikowe pojemniki na żywność. Jednak dzięki Janowi Niezbędnemu całkowicie o nich zapomnimy. Wygodne, silikonowe pojemniki na żywność to rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie lubią marnować przestrzeni. Innowacyjne pojemniki możemy swobodnie składać i rozkładać, dzięki czemu nieużywane nie zajmują zbyt wiele miejsca. Jednocześnie są naprawdę uniwersalne ? sprawdzą się zarówno w lodówce i zamrażarce, jak i w kuchence mikrofalowej (produkt jest odporny na temperatury od -40°C do +140°C). Specjalna budowa sprawia, że podczas odgrzewania potraw w mikrofalówce ciepło jest rozprowadzane równomiernie wewnątrz pojemnika ? jest więc to idealny sposób na szybki i ciepły posiłek w pracy lub domu. Co więcej, dzięki otworkowi umieszczonemu na wieczku pojemnik z łatwością przekształcimy w praktyczne naczynie do gotowania na parze w kuchence mikrofalowej i w kilka minut przygotujemy zdrowy posiłek. Nowoczesny materiał nie wpływa też na smak przechowywanych produktów. Pojemniki z powodzeniem możemy zabrać ze sobą do pracy, szkoły lub rodzinny wyjazd, gdyż są bardzo lekkie i wygodne w transporcie. Wysokiej jakości silikon sprawia też, że są zupełni odporne na oleje, przebarwienia czy promieniowanie mikrofalowe. Bez obaw można je też myć w zmywarce. Dzięki temu posłużą nam przez naprawdę długi czas!

Cena:
Dostępne rozmiary: 350 ml, 540 ml, 800 ml, 1200 ml
Produkt posiada atest PZH
www.janniezbedny.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy