Wiadomości Branżowe

Pewny strażnik bram domu ? napęd FAAC 414 Long

Ekonomiczny, bezawaryjny i bezpieczny ? to trzy najważniejsze cechy, które powinien posiadać idealny napęd do przydomowych bram. Model 414 ze stajni urządzeń FAAC idzie o krok dalej, umożliwiając montaż do bram o długich skrzydłach, w tym bram jednoskrzydłowych o szerokości nawet do 5 metrów.

Projektując 414 Long położono nacisk na to, czego od napędu wymaga codziennie, domowe użytkowanie: Bezpieczeństwo i ekonomiczność, zgodnie z filozofią Safe & Green. Sterującą napędem centralę E045 charakteryzuje bardzo wysoka wydajność przy poborze prądu na poziomie zaledwie 1,2 A, co czyni eksploatację oszczędną zarówno dla naszego portfela, jak i środowiska.

414 Long to urządzenie pozwalające oszczędzić także czas. Siłowniki tubowe o właściwościach samoblokujących, nie tylko znacznie przyspieszają montaż mechanizmu ? ich budowa pozwala na osadzenie nawet na grubych słupkach klinkierowych, co zabezpiecza nas przed wydatkami związanymi z przeróbkami adaptującymi bramę. Ponadto, tubowa konstrukcja samoblokująca nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych zamków.

Ponadto, 414 Long to mechanizm o wysokim współczynniku bezpieczeństwa i bezawaryjności. Dobry punkt podparcia bramy gwarantuje pewne blokowanie po zamknięciu, nawet w przypadku szerokich bram. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, by zapewnić niezawodne działanie w różnorodnych warunkach atmosferycznych, w zakresie temperatur zewnętrznych od -20°C do +55°C.

Charakterystyka techniczna

Zasilanie silnika: 230 V
Pobór mocy: 280 W
Prędkość obrotowa silnika:
1400 obr./min
Prędkość wysuwu trzpienia: 1,6 cm/sek.
Zakres temperatur pracy: -20°C ÷ +55°C
Stopień ochrony: IP44
Ciężar: 6,5 kg 

 Cena kompletnego zestawu dla bramy dwuskrzydłowej: 2.410 zł netto

  • Siłowniki 414 LONG z elementami mocującymi
  • Centrala sterująca E045
  • Obudowa do centrali sterującej - model E
  • Odbiornik wewnętrzny RP 868 SLH, 2-kanałowy
  • Pilot 2 przyciskowy XT2 868 SLH LR
  • Fotokomórka XP 15B

dostarczył infoWire.pl
Źródło FAAC. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts