Polscy kierowcy inspirują, motoblogerzy opisują: jak jeździć, aby było bezpieczniej

W ramach prowadzonej przez Ergo Hestię akcji #postępyRobię znani polscy motoblogerzy zorganizowali już 5 konkursów, przyznali ponad 100 nagród i otrzymali wprost od polskich kierowców kilkadziesiąt spostrzeżeń na temat codziennej jazdy.

Kierowcy inspirują, a blogerzy opisują kręcąc do tego filmy, przygotowując animacje i robiąc zdjęcia z których w efekcie powstanie Niecodzienny Poradnik Codziennej Jazdy. Tematy jakie przedstawią w nim blogerzy to m.in. bezpieczna jazda nocą, sprawne poruszanie się po mieście i autostradach oraz kultura na drodze.

Poradnik będzie zbiorem patentów pasjonatów motoryzacji i profesjonalnych rad znanego kierowcy rajdowego ? Michała Kościuszko. Dodatkowo swój wkład może wnieść do niego każdy polski kierowca. Wystarczy wziąć udział w konkursie na blogu bądź przesłać swoją propozycję rady na adres [email protected].

W tworzeniu poradnika udział bierze cała motospołeczność - to czytelnicy podpowiadają nam na co powinniśmy zwrócić uwagę m.in. dzięki organizowanym przez nas konkursom czy wydarzeniu #postępyRobię na Facebooku. Dzięki temu mamy pewność, że w poradniku znajdą się informacje, które faktycznie interesują kierowców, a nie kopiowane masowo fragmenty starych książek czy kodeksu ruchu drogowego ? opowiada Prentki.

Kulisy jego powstawania cały czas obserwować można na blogach - cyklicznie pojawiają się tam materiały robocze i zdjęcia akcji od kuchni, a toczące się pod wpisami dyskusje są polem wymiany doświadczeń.

Aktualności dotyczące kolejnych działań można śledzić w ramach dedykowanego akcji wydarzenia na Facebooku i pod #postępyRobię.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Hestia SA. Dostarczył netPR.pl
Authors
Top