Wiadomości Branżowe

Siła, która oznacza bezpieczeństwo. FAAC prezentuje szlabany serii 620

Szlabany FAAC serii 620 z ramieniem do 5 metrów zaprojektowane zostały z myślą o pracy w najbardziej wymagających warunkach. Dzięki dopracowanej konstrukcji oraz najwyższej jakości komponentom, urządzenia te mogą pracować na najwyższych obrotach, przez długie lata. Szlabany FAAC z serii 620 opierają swe działanie na napędzie hydraulicznym. Dzięki temu urządzenia

Szlabany FAAC serii 620 z ramieniem do 5 metrów zaprojektowane zostały z myślą o pracy w najbardziej wymagających warunkach. Dzięki dopracowanej konstrukcji oraz najwyższej jakości komponentom, urządzenia te mogą pracować na najwyższych obrotach, przez długie lata.

Szlabany FAAC z serii 620 opierają swe działanie na napędzie hydraulicznym. Dzięki temu urządzenia charakteryzują się większą odpornością na przeciążenie i zużycie, niż ma to miejsce w przypadku szlabanów elektromechanicznych z przekładniami zębatymi. Długa żywotność urządzeń FAAC przydaje się wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża intensywność przy zachowaniu wysokiej kultury pracy ? np. na parkingach centrów handlowych czy wjazdach przemysłowych. W zależności od wersji (Super Rapid, Rapid, Standard), szlabany z serii 620 mogą otworzyć przejazd w ciągu od 0,8 do 4,5 sekundy, zwalniając ruch końcowy ramienia i zachowując częstotliwość użytkowania w przedziale 70-100%.

620, podobnie jak inne urządzenia FAAC, charakteryzuje modułowość. Szlabany możemy wyposażyć, wedle indywidualnych potrzeb i wymagań, w dodatkowe elementy podwyższające funckjonalność systemu ? m.in. ramię okrągłe-wychylne dla zabezpieczenia przed wyłamaniem poziomym, zestaw łamania ramienia, czujnik wychylenia, fartuch, lampy ostrzegawcze czy fotokomórki Safebeam. Napęd hydrauliczny pozwala na precyzyjną regulację siły pracy oddzielnie przy otwieraniu i zamykaniu oraz na zabezpieczenie przed wyłamaniem ramienia w pionie (zawór ANTY-WANDAL).

Charakterystyka techniczna

Zasilanie: 230 V
Pobór mocy:
220 W
Pobór prądu:
1 A
Prędkość obrotowa silnika:
1400 RPM (Standard), 1400-2800 RPM (Rapid), 2800 RPM (Super Rapid)
Wydajność pompy:
0,75-1 l/min (Standard), 1,5-2 l/min (Rapid), 3 l/min (Super Rapid)
Wyhamowanie:
regulowane
Zakres temp. pracy
: -40°C ÷ +50°C
Ciężar: 73 kg (Standard, Rapid), 80 kg (Super Rapid)
Typ oleju: FAAC HP OIL
Pokrycie obudowy: lakier poliestrowy, RAL 2004
Stopień ochrony: IP44
Rodzaje ramienia: okrągłe lub eliptyczne z oświetleniem i gumową listwą bezpieczeństw
Możliwe rodzaje ramienia: prostokątne, prostokątne z fartuchem, prostokątne łamane, okrągłe, okrągłe wychylne

Cena szlabanu (netto): od 5.377,00 zł


dostarczył infoWire.pl
Źródło FAAC. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy