Wiadomości Branżowe

Szybka i bezpieczna obsługa bramy garażowej ? FAAC prezentuje napęd D700HS

Wraz z nadchodzącą zimą robimy wszystko, by uciec przed minusowymi temperaturami oraz wszędobylskim śniegiem i jak najszybciej znaleźć się w przytulnym domu. Wychodząc naprzeciw tym, którym cierpnie skóra na samą myśl o wysiadaniu z ciepłego samochodu wprost na zimową pogodę, FAAC prezentuje ultraszybki napęd do bram garażowych ? D700HS.

Napęd elektromechaniczny D700HS powstał z myślą o użytku przydomowym, ze specjalną dedykacją dla tych, którzy cenią nie tylko wysoką sprawność działania, ale i bezpieczeństwo użytkowania. D700HS to najszybszy w katalogu FAAC automat garażowy, osiągający prędkość otwierania i zamykania bramy do 20 cm/s (wynik dwukrotnie lepszy w porównaniu do dobrze znanych D600/D1000). Dużą szybkość udało się pogodzić z bezpieczeństwem za pomocą wysokiej klasy systemu elektronicznej kontroli prędkości. Po uruchomieniu procesu otwierania brama rusza delikatnie i wolno, aby po chwili osiągnąć normalną szybkość i ponownie zwolnić tuż przed pozycją krańcową, zapewniając tym samym ciche domknięcie.

D700HS to także łatwość obsługi i montażu. Bardzo proste programowanie umożliwia ustawienie pozycji krańcowych bramy (otwarcia/zamknięcia) i zwolnienia przed domknięciem. Po zakończeniu cyklu programowania napęd działa poprawnie bez dodatkowych regulacji.

Napęd jest kompatybilny z dodatkowym wyposażeniem z oferty FAAC ? ramieniem do bram segmentowych, zestawem do obsługi rygli, urządzeniami zdalnego sterowania, bezpieczeństwa i sygnalizacji oraz wieloma innymi akcesoriami.

Charakterystyka techniczna:

Zasilanie: 230 V
Pobór mocy: 440 W
Prędkość wózka prowadnicy: 20 cm/s
Maks. siła ciągu/nacisku: 700 N
Min. wysokość nadproża: 5 mm
Czas wygaszenia oświetlenia: 120 s
Zakres temperatur pracy: od -20°C do +55°C
Stopień ochrony: IP20
Wymiary (dł. x sz. x wys.): 360x200x145 mm

Cena kompletnego zestawu: 1.080,00 zł netto


dostarczył infoWire.pl
Źródło FAAC. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts