Łazienka Łazienki

Wanny wolnostojące, dostępne w różnych kolorach i kształtach.

Wanny wolnostojące, dostępne w różnych kolorach i kształtach.
WANNY MOBI ? PIĘKNO I FUNKCJONALNOŚĆ W JEDNYM MOBI to produkty, które powstały z myślą o współczesnej łazience, która urzeka nie tylko funkcjonalnością, ale także

WANNY MOBI ? PIĘKNO I FUNKCJONALNOŚĆ W JEDNYM

MOBI to produkty, które powstały z myślą o współczesnej łazience, która urzeka nie tylko funkcjonalnością, ale także estetyką. Kolekcję reprezentuje 11 modeli wanien wolnostojących, dostępnych w różnych kolorach i kształtach.

Wanny MOBI to propozycja dla miłośników wyjątkowych wnętrz, ceniących sobie najwyższą jakość zastosowanych materiałów. Proponowane przez producenta wanny wykonane zostały z akrylu, jednak dostępne są również modele z konglomeratu. Dominują proste formy, dzięki czemu każda z nich znajdzie zastosowanie w różnych aranżacjach ? od minimalistycznych, przez klastyczne, po te bardziej wyszukane. Na szczególną uwagę zasługują modele Hilton oraz Oval, których czarne zewnętrzne powierzchnie efektownie kontrastują z białymi ściankami wewnętrznymi, zaś klasyczna, lekko zwężana ku dołowi bryła jest nie tylko elegancka, ale również bardzo stabilna. Natomiast zwolennikom nowoczesnych form z pewnością przypadną do gustu wanny Modern oraz Lotus. Zagłówek w obu propozycjach przedłużono tak, by podczas długich kąpieli zapewnił odpowiednie podparcie również dla karku i głowy.

Wewnętrzne ścianki w każdym z 11 modeli wyprofilowano w sposób, który umożliwia optymalne ułożenie ciała, zaś ich długość, oscylująca między 170 a 180 cm, zapewni swobodę i komfort nawet wysokim osobom. Wszystkie wanny akrylowe posiadają zintegrowaną obudowę bez widocznych łączeń, dzięki czemu ich powierzchnia jest jednolita i gładka. Podobnie jest w przypadku modeli z lanego marmuru. Ponieważ odlewane są w całości, misa wanny oraz obudowa stanowią jedność, nie ma więc mowy od odróżniającej się linii łączeń. Wykonane z niego wanny cechują się delikatnym połyskiem, który nierzadko przewyższa prawdziwy marmur. Ponadto, wanny konglomeratowe wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Fot. Max Fliz (1)

Fot. Max Fliz (2)

Fot. Max Fliz (8)

Fot. Max Fliz (12)

A to już wiesz?  Aluminium, a promienie w łazience i kuchni

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy